• Godziny pracy urzędu:
    poniedziałek - piątek:
    8.00 - 16.00
    e-mail
  • Pl. Jana Pawła II 6
    06-400 Ciechanów
  • tel.
    23 674 92 00
    fax
    23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2025 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
02 października 2014
kategoria:
Aktualności strona główna

Spotkanie odbędzie się 23 października o godz. 9.45 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, Pl. Jana Pawła II 6. Zostaną na nim poruszone następujące zagadnienia:

  • Vat w eksporcie i wymianie wewnątrzwspólnotowej
  • zabezpieczania transakcji eksportowych
  • program „Wspieranie polskiego eksportu poprzez udzielanie przez BGK kredytów dla zagranicznych nabywców polskich towarów i usług lub ich banków z ochroną ubezpieczeniową KUKE S.A.”
  • możliwości dofinansowania działalności eksportowej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020

Szczegółowy na stronie ww.mazowieckie.coie.gov.pl. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o przesłanie zgłoszeń do dnia 13 października na adres mailowy: rekrutacja@linkpr.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo przyjęcia na spotkanie maksymalnie dwóch reprezentantów z jednej firmy.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H