Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2024 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
20 września 2004
kategoria:
Aktualności strona główna

W II edycji „Zmagań Miast” Ciechanów zajął trzecie miejsce. Ostatnie rozgrywki odbyły się w sobotni wieczór w odległym od naszego miasta o ponad 400 km Koszalinie. Za drużyną podążyli wierni kibice w 6 autokarach, by wziąć udział w świetnej zabawie i dopingować swoich do walki. Finałowe trzy drużyny z: Koszalina, Kielc i Ciechanowa zmierzyły się w 6 konkurencjach: Latające rowery, Nosiwoda, Cyrkle, Hasło, Rower czteroosobowy i Wieża. Zwycięzcy z ubiegłorocznej edycji turnieju – drużyna Koszalina stawiła się w odnowionym składzie, i jak pokazała – najlepszym. To oni wywalczyli dla swojego miasta pierwsze miejsce zdobywając 26 punktów. Drudzy na podium stanęli kielczanie z sumą 13 punktów, trzeci – ciechanowianie z 11 punktami. Przebieg zaciętej walki będzie można zobaczyć w sobotę 25 września w TVN o godz. 16.50. Trzecie miejsce dla Ciechanowa to duży sukces. W tegorocznych zmaganiach o tytuł mistrza rywalizowało 13 polskich miast. Od maja do września rozegrano 15 spotkań eliminacyjnych. W pięciu z nich mogliśmy oglądać zawodników z Ciechanowa. Dotarciem do finału zapewnili sobie start w „Zmaganiach Miast 2005”. Nagroda jaką zdobyli dla miasta - sprzęt sportowy za 7,5 tys. zł. - zostanie przekazana jednej z miejskich szkół.