Brązowy medalista MŚ w piłce ręcznej gościem prezydenta
- kategoria:
- Aktualności strona główna
Przemysław Krajewski, brązowy medalista Mistrzostw Świata w piłce ręcznej w najbliższy poniedziałek odwiedzi Ciechanów. Zaproszenie skierował do niego prezydent miasta Krzysztof Kosiński.
Uroczyste przywitanie utytułowanego zawodnika odbędzie się w ratuszu, tam też spotka się on z młodymi szczypiornistami z Ciechanowa i Regimina. Prezydent miasta rozmawiał z polskim szczypiornistą telefonicznie. "W imieniu lokalnej społeczności złożyłem mu gratulacje. To wielki sukces całej reprezentacji, ale również jego osobiste zwycięstwo. To także pokazanie młodym ludziom, którzy w powiecie ciechanowskim grają w piłkę ręczną, że warto marzyć i dawać z siebie wszystko" – mówi prezydent Kosiński. Przemysława Krajewskiego oprócz spotkań czeka ponadto specjalnie przygotowana nagroda.
Polski szczypiornista to wychowanek Czarnych Regimin i Juranda Ciechanów. To w tych drużynach rozpoczynał swoją karierę. Urodził się w Ciechanowie, mieszkał w Gminie Regimin, a obecnie jest zawodnikiem drużyny Superligi Azotów Puławy.
Klawisze Dostępności
- Przejdź do menu głównego:
- Alt i 0
- Przejdź do treści strony:
- Alt i 1
- Mapa Witryny:
- Alt i 2
- Wersja kontrastowa:
- Alt i 4
- Wyszukiwarka:
- prawy Alt i W
Zamiast klawisza Alt możesz użyć H